ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
Плінтус
Паркет
Вагонка
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід

 

Дерево!

Магазин   "ДереВО"  , м. Львів, вул.Луганська, 3 , тел. 067 59 58 760 або 093 81 34 365
пропонує для ВАС широкий асортимент паркету
та паркетної дошки.


Паркет дуб 1 сорт , розмір від 400 - 200 * 50 * 15мм ;

Паркет дуб білок 2 сорт, розмір від  500 - 200 * 70 - 50 * 15 мм;

Паркет ясень , розмір від 500 -150 * 70 - 40 * 15 мм; в наявності ще є граб, бук . 


 

 


 

Заходьте до нас за адресою:
Львів, вул. Луганська, 3 (неподалік супермаркету "Рукавичка")
тел. 067 59 58 760

e-mail: zbut-reklama@ukr.net
 

ПАРКЕТ дуб вирізняється широким розмаїттям, оскільки загалом сьогодні налічується біля 200 видів цього дерева. Зріла деревина дуже міцна і довговічна, вона може мати різноманітні відтінки від світло-коричневого до насиченого жовто-коричневого з неймовірно красивою текстурою на зрізі.

Особливою красою вирізняється паркет дуб білок, він може мати різкі перепади тону, а також ідеально підійде для надання кімнаті більше світла і простору. З часом паркет дуб може трошки потемніти, що надасть йому відтінку благородної старовини.

Достойне місце серед виробів з натурального дерева посідає також паркет ясень, граб, бук. Для надання паркету з цих порід дерев більш високих декоративних якостей, його піддають процесам моріння і протравлення.

Процесу моріння може підлягати будь-який паркет – дуб, ясень, граб, бук, оскільки деревина здобуває шовковисту структуру та стійке і насичене забарвлення, для цього в процесі моріння можуть використовувати дубову кору і тирсу, що насичують дошки дубильними речовинами.

Загалом варто пам’ятати, що паркет дуб, ясень, граб, бук – це екологічно чистий будівельний матеріал, який володіє чудовими експлуатаційними характеристиками та буде тішити ваше око не одне десятиліття.

 


Каталог фірм
Про нас