ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
Плінтус
Паркет
Вагонка
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід
ДереВО

Магазин - склад "ДереВО" пропонує : Вагонка (сосна, смерека, липа, вільха, модрина, бук):

Вагонка смерека, 1 сорт,  3000 - 2500 * 70 - 100 *15 мм., під лак, суцільна.

Якісна дерев’яна вагонка у сучасному будівництві має надзвичайно широку сферу застосування. Цей матеріал вирізняється високими технічними і експлуатаційними характеристиками, зокрема неабиякою міцністю, естетичною привабливістю та екологічною безпекою.

Сучасна вагонка смерека, липа, сосна має вигляд шліфованих дощок і може застосовуватись в процесі багатьох будівельно-оздоблювальних робіт. Проте фахівці не рекомендують використовувати вироби з хвойних порід деревини в саунах і лазнях, оскільки різке підвищення температури може спричинити виділення легкозаймистих смолистих речовин.

Якісний і надійний блок-хаус Львів

Зазвичай дерев’яна вагонка смерека, липа, сосна у Львові поділяється на звичайну та євровагонку. Остання характеризується більш високими технічними показниками обробки деревини, а також особливою системою з’єднання готових виробів між собою. Крім цього, євровагонка з внутрішньої сторони оснащена спеціальними вентиляційними отворами, що забезпечують оптимальне провітрювання деревини та вивід конденсату.

За типами продукції євровагонку поділяють на наступні профілі: стандарт, софт-лайн, фальш-брус і блок-хаус.

Протягом останніх років що раз більшим попитом користуються вироби типу блок-хаус Львів. Цей тип вагонки з зовнішньої сторони виглядає, як оциліндрований брус і широко використовується для зовнішнього та внутрішнього оздоблення стін.

Сучасний дерев’яний фальш-брус

А що таке фальш-брус? Сама назва матеріалу вже підказує нам, що мова йде про щось дуже схоже на брус, але по факту ним не є. Можна сказати, що це надзвичайно якісна імітація дерев’яного брусу, схожого на панелі, котрі оснащені нестандартним профілем. Коли такі панелі кріплять між собою, то візуально ми отримуємо монолітну стіну, складену з профільованого брусу.

Це своєрідна євровагонка, проте дещо більша за розмірами. Розміри фальш-брусу можуть становити від 90 до 200 мм в ширину та від 16 до 45 мм в товщину, в довжину такий фальш-брус буває від 1 до 6 м.

Надійна дерев’яна лиштва для дверей

Обираючи той чи інший варіант лиштви для дверей необхідно керуватись не лише власними уподобаннями, але й загальним дизайном усього приміщення.

Якісна і надійна лиштва для дверей сьогодні виготовляється з багатьох типів деревини, проте найбільш поширеною вважається сосна. Лиштви з натурального дерева мають ідеальний вигляд практично на будь-якій дверній конструкції. Крім того, вони екологічно безпечні, надзвичайно надійні та володіють тривалим терміном експлуатації.

Вироби з натурального дерева

від компанії «ДереВО»

Компанія «ДереВО» виготовляє надзвичайно широкий перелік різноманітних виробів з натурального дерева, серед якого дерев’яна вагонка смерека, липа, сосна, сучасний блок-хаус, різноманітний фальш-брус, якісна лиштва для дверей, паркет, дошка на підлогу тощо. Крім цього, завжди в наявності плінтус, фанера, лаки, клеї, різноманітні пропитки і антисептики, а також все для саун.

Усі будівельні матеріали та вироби з натурального дерева зберігаються на сухому і добре провітрюваному складі. Щоб створити своїм замовникам комфортні умови співпраці, фахівці компанії «ДереВО» подбали про те, щоб при бажанні клієнта, надавати повний комплект послуг: консультація, виготовлення, доставка.

Ми прагнемо відповідати найвищим вимогам якості та створити своїм покупцям ідеальні умови співпраці – відмінна якість за доступну ціну!          

Вся продукція зберігається на сухому складі.    

 

Замовити  можна за адресою:

Львів, вул. Луганська, 3 (неподалік супермаркету "Рукавичка")

067 59 58 760 або 093 81 34 365

 

 
 

Каталог фірм
Про нас