ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
ГАЛЕРЕЯ КАРТИН
Обробка штучного каменю
Обладнання для тваринництва
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід

Все для тваринництва

Поїлки та годівниці для кролів, птиці, свиней та врх

Компанія " Годівничка"                     

контакти: м. Львів

тел. (067)59 58 760;  (093) 81 34 365

Результат пошуку зображень за запитом Результат пошуку зображень за запитом           Результат пошуку зображень за запитом      Результат пошуку зображень за запитом
          

Вода - це один з найнеобхідніших компонентів у харчуванні будь-якої тварини. Для повноцінного функціонування внутрішні органи птиці і худоби повинні щоденно отримувати необхідний об’єм якісної питної води. Надійні та сучасні поїлки для птиці, кролів і свиней створюють усі необхідні умови для напування птиці та поголів’я відповідною кількістю чистої питної води.

Якісні ніпельні поїлки для кролів, свиней і птиці бувають двох типів: з краплеуловлювачем та без нього. Якісний краплеуловлювач додатково здійснює суттєву економії води. На провідних тваринницьких фермах сьогодні все частіше і частіше успішні фермери надають перевагу ніпельним поїлкам. Штовхач ніпельних поїлок переважно виготовляють з нержавіючого металевого сплаву, за рахунок чого збільшується термін експлуатації самих поїлок. Сучасні ніпельні поїлки для птиці, кролів, свиней надзвичайно зручні, оскільки подача води відбувається лише у той час, коли тварина п'є. Саме ніпельні поїлки виключають ймовірність виливання чи проливання води, що створює сухі та чисті умови для тварин, які перебувають у клітці.

Ще однією незаперечною перевагою систем ніпельного напування вважається точне дозування та відсутність застояної води. Саме ця система напування дає гарантію, що худоба буде отримувати виключно якісну очищену та свіжу воду.

Переваги ніпельних поїлок:

                              - простий монтаж та демонтаж поїлки;

                              - постійна наявність води у клітці;

                              - тварина завжди п'є чисту воду без пилу;

                              - вода не проливається;

                              - постійна сухість у клітці.

                                  

 Результат пошуку зображень за запитом              Результат пошуку зображень за запитом                   300 шт. новый воды в компаниях изредка с дренажными отверстиями, кролик сосков автоматическая поливающий, грызунов кормушки DHL UPS FEDEX оптовая продажа(China (Mainland))              Результат пошуку зображень за запитом                  

ніпельна поїлка для птиці (молодняка) на  360 градусів.

  ціна: 10 грн.

ніпельна поїлка для кролів та птиці на 180 градусів.

ціна: 8 грн.

соскова поїлка для кролів та шиншил, нутрій.

 Ціна: 12 грн./ комплкт

поїлка для кролів. кутовий перехідник

ціна: 16 грн.

   Результат пошуку зображень за запитом            Результат пошуку зображень за запитом               Результат пошуку зображень за запитом

   Результат пошуку зображень за запитом                 

 

 труба ПВХ 22х22

ціна: 14 грн.

 

каплеуловлювач  

 ціна: 7 грн.

шланг 

 ціна: 7 грн./м

 кран під шланг 8 мм

ціна: 40 грн. 

 Результат пошуку зображень за запитом       Результат пошуку зображень за запитом                              Результат пошуку зображень за запитом        Результат пошуку зображень за запитом                     

муфта квадрат+круг, кадрат+квадрат.

ціна: 7 грн.

заглушка

  ціна: 5 грн

 годівниця лоткова 30 см 

 ціна:  20 грн.

 

 Тримач поїлки для кролів  

  ціна: 60 грн.

   Результат пошуку зображень за запитом                      Результат пошуку зображень за запитом          Результат пошуку зображень за запитом             Результат пошуку зображень за запитом                  

годівниця для кролів та птиці                          на 2 кг

ціна: 65 грн.

 

годівниця для кролів та птиці на 1 кг  

  ціна: 40 грн.

 

поїлка для ВРХ (Польща)    вмістимість 2л 

ціна: 550 грн.

готова водосистема для птиці 1 м труби, 4 шт ніпеля+4шт каплеуловлювача+1шт. муфта кв.кр.+1шт. заглушка.                               ціна: 130 грн.

           Результат пошуку зображень за запитом                     Результат пошуку зображень за запитом             Результат пошуку зображень за запитом                      Результат пошуку зображень за запитом

перехідник під автопоїлку кут 45*

1/2х1/2 ціна: 65 грн.

ніпельна автопоїлка для поросят 1/2х3/8

 ціна: 46 грн.

ніпельна автопоїлка для свиней (відгодівля) 1/2х1/2

 ціна: 47 грн.

автопоїлка для свиноматок 1/2х3/4

ціна: 75 грн.

                                              Результат пошуку зображень за запитом                     Захисний абажур (брудер під спіраль) 275Вт

 

 

 інфрачервона лампа PAR 175 Вт пресоване тверде скло

ціна: 150 грн.

захистний плафон для інфрачервоної лампи з перемикачем потужностей

ціна: 400 грн.

       
     

 

                             

 

.

 

                                             

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

Пропонуємо систему автоматичного напування для курей, перепелів та іншої птиці, а також кролів і свиней. Для максимального використання потенціалу тварин дуже важливо забезпечити їх якісною питною водою. При цьому тваринам повинен бути забезпечений вільний доступ до достатньої кількості чистої води. Сучасні поїлки для кролів, птиці, свиней, ВРХ  допоможуть Вам у цьому! 

Важливо пам'ятати, що свині щоденно повинні споживати у 2,5 рази більше води, ніж корму, саме тому, поїлки для свиней допоможуть зробити напування тварин зручним для власників господарства. Сьогодні ніпельні поїлки для свиней використовують також для підсисних поросят, щоб привчити їх до споживання більшої кількості води.

Система ніпельного напування забезпечує відсутність у воді бактерій і мікроорганізмів, що, у свою чергу, сприяє міцному здоров’ю та високим показникам росту тварин.

Особливості конструкції поїлки для птиці

         Секція системи ніпельного напування для бройлерів, молодняка, кур-несучок і батьківського стада складається з круглої труби довжиною 3м та діаметром ¾ дюйма, ніпельних поїлок, з’єднувальних муфт та елементів кріплення. В залежності від щільності посадки і виду птиці, трьохметрова секція труби може бути оснащена 12-ма, 15-ма або 20-ма ніпельними поїлками.

 

Щоб замовити товар зателефонуйте по тел. (067) 59 58 760  (Київстар); ( 093) 81 34 365 (Лайф) або напишіть на електронну адресу irina. gorod@ukr.net і наш менежер з вами зв'яжеться.

Магазин працює по 100% передоплаті на картку Приватбанку або післяоплати (накладеним платежем). Оплата здійснюється при отримані товару на складі Нової пошти або Інтайм (покупець оплачує вартість доставки і вартість за перерахунок коштів). Також товар можна придбати завітавши у м. Львів, вул.Луганська, 3 попередньо зв’язавшись з нами по телефону та уточнивши наявність товару на складі.

 

Ми здійснюємо доставку товару в будь-який регіон України. Відправка посилок проводиться кожного дня до 17:00 год., після чого вам на телефон надійде SMS повідомлення з номером декларації, по якому ви зможете відстежити та отримати свій товар. 

 


Каталог фірм
Про нас