ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
ГАЛЕРЕЯ КАРТИН
Обробка штучного каменю
Обладнання для тваринництва
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід
 

Контакти:

м. Львів, вул. Наукова, 5

tetyana07@ukr.net

(032) 254-03-12,
  067-586-55-11,
  050-431-82-92

www.ekoline.kiev.ua

               Компанія «Еколайн-Захід» пропонує вирішення проблем очистки господарсько-побутових, промислових і дощових стоків. Багаторічний досвід роботи на ринку очисних споруд дає змогу знайти найоптимальніше рішення щодо підбору тієї чи іншої системи очистки стоків в кожному індивідуальному випадку. А також здійснити монтаж очисних споруд та надати сервісне обслуговування по всій території України. Ми пропонуємо:

  • Локальні очисні споруди для дач, приватних будинків, котеджів,готелів, баз відпочинку потужністю від 1 м3 до 200 м3/добу;
  • Сепаратори жирів як побутові (розміщення під мийку) так і для кафе, ресторанів, кулінарії (0,5-30 л/с);
  • Сепаратори нафтопродуктів для паркінгів, АЗС, авто мийок потужністю 1-1000 л/с;
  • Біопрепарати для дачних туалетів, септиків та вигрібних ям.

 

Локальні очисні споруди є невід'ємним елементом в сучасному будівництві приватного будинку. Каналізація має таке ж важливе значення для людини як вода, електрика, опалення. Трохи економлячи на різниці у вартості вигрібної ями і сучасної системи очищення, недалекоглядні люди втрачають здоров'я і збільшують свої витрати на ліки.

Шкідливі забруднення стоків - це мільярди хвороботворних мікробів і паразитів навколо вигрібної ями, які розносяться по всій ділянці через ґрунтові води, отруюючи довкілля. При очищенні стічних вод в автономних очисних спорудах контакт неочищених стоків з вашим життєвим простором повністю виключений. Існує 2 види установок "Еколайн": септик з дренажним полем для дач і септик з доочищенням САД для котеджів і приватних будинків.

Переваги даної технології:

·         Високий ступінь очистки стічних вод;

·         Енергонезалежність;

·         Економічність у використанні;

·         Самопливна каналізація;

·         Висока якість матеріалів;

·         Надійність та довговічність конструкцій;

·         Відсутність запаху;

·         Відсутність контакту неочищених стоків з ґрунтом;

·         Простота експлуатації та обслуговування;

·         Напрацьована технологія та досвід.

Вибір очисних споруд залежить від багатьох факторів, наприклад, площі ділянки, об'єму стоків, що скидаються, структури ґрунтів і рівня ґрунтових вод, режиму проживання, особливостей рельєфу місцевості і побажань користувача. В самому кінці цієї сторінки Ви можете знайти анкету, яка, виходячи з природних умов Вашого ділянки, дасть можливість визначити ту чи іншу модель автономної каналізації і її вартість.

 

Сепаратори жирів

Сепаратори жиру призначені для очищення технічних вод з великим вмістом жиру. Викид стічних вод такого типу утруднює протікання природних біологічних очисних процесів, а також негативно впливає на правильне функціонування каналізаційних систем. Дані установки є проточними, що означає, що сепарація рідких масел і середньо стабільних емульсій від решти стоків проводиться в них механічним способом під час проходження потоку стічних вод через сепаратор жиру. У силу специфіки механізму дії сепаратори здатні також частково затримувати легко опадаючу суспензію, яка збирається в камері збору осаду в нижній частині пристрою. За умови правильного підбору номінальної продуктивності і при проходженні номінального потоку, робочої поверхні сепаратора цілком достатньо для того, щоб великі краплі жиру піднялися до поверхні і з'єдналися в однорідний шар.

 

Сепаратори нафтопродуктів призначені для очищення дощових, талих і технічних вод з територій, на яких існує загроза забруднення нафтопродуктами. Під час проходження стічних вод через сепаратор відбувається механічне відділення вільних масел і середньо-стабільних емульсій від решти субстанції. У силу специфіки механізму дії сепаратори здатні також частково затримувати зважені частки, які збираються в камері для збору осаду в нижній частині пристрою. За умови правильного підбору номінальної продуктивності і при проходженні номінального потоку, в пристрій потрапляють замаслені дощові води. В даному випадку не настає блокування потоку, а робочої поверхні сепаратора цілком достатньо для того, щоб великі краплі нафтопродуктів піднялися до поверхні і з'єдналися в однорідний шар. Проходженню і прискоренню даного процесу сприяють спеціальні коалісцентні касети в сепараторах, які і здійснюють сепарацію стоків.

 

Біопрепарат Еколайн - це сучасний та ефективний засіб, призначений для біологічного очищення стічних вод господарсько-побутового типу. Завдяки своїм винятковим властивостям біопрепарат став незамінним помічником у багатьох будинках і завоював популярність серед тисячі споживачів, так як його застосування сприяє підтримці екологічної рівноваги і ефективно вирішує проблему утилізації побутових відходів.

Це суміш штучно вирощених натуральних бактерій (не зазнали дії генної інженерії), дріжджів і ензимів (амелаза, протеаза, ліпаза, естераза, уреаза, целлюлаза, ксиланазу), що прискорюють нейтралізацію і розкладання стоків на органічні та неорганічні речовини.
Дані мікроорганізми активно виробляють ферменти завдяки яким досягається найкращий результат щодо зниження рівня БПК, ХПК, зважених часток, аміаку.

 

 Детальніше про будову системи

 


Каталог фірм
Про нас