ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
LOREDO - двері міжкімнатні, вхідні, броньовані
LOREDO - вікна, двері металопластикові
LOREDO - балкони металопластикові
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід

Жалюзі Львів від ТзОВ “Сонті ЛТД”

Назва фірми "СОНТІ" походить від слів СОНце і ТІнь. Ми прагнемо досягнути гармонії світла та затишку у Вашій оселі.
Наша компанія з 1993 року займається виготовленням захисних жалюзей. 
Горизонтальні жалюзі Львів з алюмінієвої стрічки шириною 25 мм - основна продукція товариства "Сонті", а з 1995 року в асортимент продукції було введено виробництво вертикальних жалюзей, захисних ролокасет, електроприводів та автоматики. 
Жалюзі Львів - чудова альтернетива для віконних штор. Структура та матеріал, з якого виготовляють жалюзі, дуже різноманітні. Тканина, деревина, пластик, метал - усі ці матеріали дозволяють створювати унікальний дизайн та монтувати доступні та зручні системи керування як для горизонтальних, так і для вертикальних жалюзей.
Зазвичай, у горизонтальних жалюзях використовується система керування "драбинка". Вона дозволяє закривати та відкривати жалюзі спеціальною тростиною та поворотним барабаном зі шнуром з фіксатором у потрібному положенні. 
У виготовленні вертикальних жалюзей використовуються вертикальні планки-ламелі, котрі керуються шнуром, розтягненим вздовж вікна. Обертання ламелей відбувається за допомогою механізму, вмонтованого у карниз, до якого кріпляться смужки-ламелі.
Віконні жалюзі можна привести в рух двома способами: вручну, за допомогою шнура, або ж автоматично, за допомогою відповідного пристрою. Це може бути як настінний вимикач, так і дистанційне керування чи персональний комп'ютер. 
Особливої популярності сьогодні набули жалюзі плісе - "склеєні" між собою фрагменти у вигляді плісе. Ці жалюзі вирізняються неперевершеним дизайном, витонченими формами та непередбачуваними конфігураціями. Жалюзі плісе - чудова альтернатива для нестандартних вікон.

Якісно виготовлені та правильно встановлені жалюзі мають змінні теплові ефекти. За необхідності вони можуть "заблокувати" високі температури, і в той же час, захистити від холоду.

Ми постійно намагаємось іти в ногу з сучасними ринковими потребами. А тому у 2000 році провели грунтовне навчання власного персоналу та підготували справжніх фахівців у галузі дизайну та монтажу жалюзей, ролокасет, євро карнизів, гаражних та промислових воріт і багато інших будівельних та інтер'єрних елементів. Також ми професійно вмонтуємо усю необхідну автоматику для секційних воріт, а також відкатних, розсувних чи захисних ролокасет.  
 
Карнизи KS, електрокарнизи
Римські штори
Панельні (японські) карнизи

Також у наявності є безліч іншої продукції - алюмінієві балкони, шлагбауми, гаражні ворота тощо. 
Жалюзі Львів - це універсальний спосіб надати Вашому житлу чи офісу неповторний дизайн та надійний захист, а ми професійно та якісно допоможемо Вам у цьому.
Наша адреса:
м. Львів, вул. Маринецька, 7
тел./факс:(032) 247-55-32
тел.: (032)233-13-60
www.sonti.net.ua

Каталог фірм
Про нас