ІНТЕРНЕТ-ДОВІДКА
ГАЛЕРЕЯ КАРТИН
Обробка штучного каменю
Обладнання для тваринництва
Безкоштовні оголошення Розміщення інформації Контакти + Оголошення + Фірму Вхід

 

Каталог > Штори

Римські штори, штори та карнизи, тюлі, плісе, пошиття та дизайн

 
 
 

 

 

 

ВАШ ІНТЕР’ЄР - це компанія, яка пропонує найширший вибір товарів, що стосуються дизайну інтер’єрів. Вишукані італійські меблі, елітні шпалери, текстиль для інтер’єру (гардини, штори, покривала, скатертини, подушки), текстиль для дому (постільна білизна, ковдри, подушки, рушники), карнизи, ролети, фрески, світильники. Товар представлений в широкому асортименті, консультанти та дизайнери завжди надають кваліфіковані поради та допомагають у виборі товару та оформленні інтер’єрів.

Завдяки співпраці безпосередньо з виробниками наша продукція має найкраще співвідношення ціни та якості. Більшість товару у нас знаходиться на складі у Львові і терміни доставки мінімальні.

Також нам вдалося зібрати колектив професіоналів: дизайнерів, консультантів, закрійників, швей, монтажників, майстрів, які працюють в своїй сфері вже не один рік. Співпраця з нами базується на довірі, глибокій повазі та індивідуальному підході до кожного покупця.

Ви знайдете нас за адресами:

Львів, вул. Зелена, 36, (032) 241-84-40

вул. М. Андрея, 4, (032) 225-50-23

вул. Кн. Ольги, 95, ТЦ "Марк",(032) 242-05-99

e-mail: v.i.studia@gmail.com

www.vashinterier.ua
ШТОРИ КУПИТИ ШТОРИ ГАРДИНИ ПОКРИВАЛА СКАТЕРТИНИ ПОДУШКИ ЗАМОВИТИ                ПОСТІЛЬ ЛЬВІВ               ПОКРИВАЛА У ЛЬВОВІ                      ЕКСКЛЮЗИВНА ПОСТІЛЬ                         ПОСТІЛЬ ДЛЯ ВСІХ У ЛЬВОВІ


Каталог фірм
Про нас